nr. | Ruiter | Paard - Stamboek | Vereniging |
fokker | gs \ kleur \ geb.jaar \ lt \ vader x vadermoeder | ||
1 | Frank Buitenhuis | Ivory - KWPN | Holterbergruiters, RV. |
W. Hogeslag - Haarle | Merrie \ Vos \ 2013 \ 7j \ Nabab de Reve x Marius Claudius | ||
2 | Demi Dijks | Quiwi Capitola - Holstein | Velp en omstreken, RV. |
Harm Thormaehlen - Kollmar Duitsland | Merrie \ Schimmel \ 2013 \ 7j \ Quiwi Dream x Cero | ||
3 | Henk Frederiks | Embassy PJ - Hannover | Flevoruiters, RV. |
Dr. Jacobs - Bierbergen Duitsland | Ruin \ Vos \ 2013 \ 7j \ Escudo I x Silio I | ||
4 | Welmoed Lyklema | Idilia de La Nancy - KWPN | Gaasterland, RV. HSV |
F. Boers-Seinen - Diever | Merrie \ Bruin \ 2013 \ 7j \ I'm Special De Muze x Harcos | ||
5 | Ernesto Canseco | It's Possible SRK - KWPN | Leeuwarden, RV. |
J. Hiemstra - Drijber | Hengst \ Bruin \ 2013 \ 7j \ Berlin x Quidam | ||
6 | Tani Joosten | Despina - Oldenbrug | Nijgraaf, RV. De |
Bergmann - Goch Duitsland | Merrie \ Zwartbruin \ 2013 \ 7j \ Diarado x Prinz Oldenburg | ||
7 | Anne Bakker | I.Amelusina VDP - KWPN | Flevoruiters, RV. |
VDP Horses - Bathmen | Merrie \ Schimmel Vos Geb. \ 2013 \ 7j \ Zirocco Blue x Mermus R | ||
8 | Ties Rothstegge | Ivar KV - KWPN | Sint Joris, RV. |
M. Kooi - Tjuchem | Ruin \ Donkerbruin \ 2013 \ 7j \ Montender x Furore | ||
9 | Jurre Van Bommel | It's Me B | Ruurlo, RV. |
\ \ 2013 \ 7j \ Carambole x Chellano Z | |||
10 | Frank Buitenhuis | Indicator - KWPN | Holterbergruiters, RV. |
H.J. Kloosterboer - Heeten | Ruin \ Donkerbruin \ 2013 \ 7j \ Breitling x Rash R | ||
11 | Demi Dijks | Catch Twenty Two VO Z - Zangersheide | Velp en omstreken, RV. |
Renaud van der Elst - Marolles les Braults Belgie | Hengst \ Bruin \ 2013 \ 7j \ Catoki x Mr Blue | ||
12 | Henk Frederiks | Inus B - KWPN | Flevoruiters, RV. |
H. Bakker - Tollebeek | Ruin \ Bruin \ 2013 \ 7j \ Kojak x Verdi | ||
parcours verlagen (5 min.) | |||
13 | Joey Lansink | Jordan'S One B - KWPN | Sterruiters, RV. |
Hemmelhorst Sporthorses - Borne | Merrie \ Bruin \ 2014 \ 6j \ Air Jordan Z x Lord Z | ||
14 | Wesley Mulder | Jump For Joy VDP - VDP Horses - Bathmen | Bogelscamp, RV. |
Merrie \ Bruin \ 2014 \ 6j \ Ukato x | |||
15 | Nano Healy | Jericho - KWPN | Gastlicentie, RV. |
A. Altena - Sibculo | Hengst \ Vos \ 2014 \ 6j \ Diamant De Semilly x Armitage | ||
16 | Robert Vos | Download - Hannover | Bucephalus, RV. |
\ \ 2014 \ 6j \ Diacontinus x Escudo I | |||
17 | Rianne Nalis | Juweel - KWPN | Bathmen e.o., RV. |
M. Boerman - Geesteren | Merrie \ Donkerbruin \ 2014 \ 6j \ Starpower x Wallenberg | ||
18 | Alexander Chitty | Daily Mail | Ceres, RV. |
M. Poppen - Broekhuizen | Ruin \ Bruin \ 2014 \ 6j \ Diamant de Semilly x Cassal | ||
19 | Ernesto Canseco | Jagger Srk - KWPN | Leeuwarden, RV. |
Stoeterij Landetta - Made | Hengst \ Schimmel Zwart Geb. \ 2014 \ 6j \ Untouchable x Burggraaf | ||
20 | David Ljungcrantz | Janette - KWPN | Sint Joris, RV. |
J.A.E.M. Kamphuis op Heghuis - Denekamp | Merrie \ Zwartbruin \ 2014 \ 6j \ Cascarillo x Voltaire | ||
21 | Jessie Wiefferink | Jayton - KWPN | Eschruiters, RV. |
T. de Boer-Hanja - Drogeham | Hengst \ Vos \ 2014 \ 6j \ Ludwig AS x Karandasj | ||
22 | Frank Buitenhuis | Lady Stalypsia - Hannover | Holterbergruiters, RV. |
L. Macri - Dorverden Duitsland | Merrie \ Bruin \ 2014 \ 6j \ Stalypso x Landadel | ||
23 | Demi Dijks | Envole Moi - SF | Velp en omstreken, RV. |
Mms. H. Evain - Falaise Frankrijk | Hengst \ Bruin \ 2014 \ 6j \ Kraque Boom x Duc du Murier | ||
24 | Geke Prins | Jord - KWPN | Hce Ruiters, RV. |
J. Braams-Hoving - Annen | Ruin \ Schimmel Vos Geb. \ 2014 \ 6j \ El Clarimo x Vainqueur | ||
25 | Peter Hokse | Jaspis HBC - KWPN | Staphorst e.o., RV. |
W. Prikken - Elsloo Fr | Ruin \ Schimmel Bruin Geb. \ 2014 \ 6j \ Alicante HBC x Lux | ||
26 | Laurie Touw | Jewel - KWPN | Flevoruiters, RV. |
A.P.L. Touw - Biddinghuizen | Merrie \ Bruin \ 2014 \ 6j \ Carrera VDL x Emilion | ||
27 | Sharon Severein | Jinea - KWPN | Nijgraaf, RV. De |
J. Oldenkamp - Nistelrode | Merrie \ Bruin \ 2014 \ 6j \ Elvis Ter Putte x Ferro | ||
28 | Kim Zantingh | Caressa Z - Zangersheide | Ceres, RV. |
P. Bastiaansen - Tilburg | Merrie \ Donkerbruin \ 2014 \ 6j \ Carrera VDL x Iroko | ||
29 | Inèsz Haitsma | Jon Jon - KWPN | Ceres, RV. |
A.B. van Best - Emmercompascuum | Ruin \ Bruin \ 2014 \ 6j \ Etoulon x Burggraaf | ||
30 | Pia Brinkman | Jill Donna - KWPN | Twentse Ros Albergen (PV.), RV. |
Johan Blaauwgeers - Geesteren | Merrie \ Stekelharig Bruin \ 2014 \ 6j \ Zambesi x Ustinov | ||
31 | Britt Wiefferink | Just For Fun - KWPN | Eschruiters, RV. |
B.Wiefferink - Wierden | Hengst \ Vos \ 2014 \ 6j \ Vader Onbekend x Come On | ||
32 | Micky Morssinkhof | Juanito Van De Zeilhoek - KWPN | In Den Bosch, RV. |
H. Verhoeven - Heusden | Hengst \ Vos \ 2014 \ 6j \ Otello de Villeneuve x Nagano | ||
33 | Wendy Veldman | Jezus van de Westzijde - KWPN | Ceres, RV. |
L. Overmars - Raalte | Hengst \ Vos \ 2014 \ 6j \ Emerald Van't Ruytershof x Nabab de Reve | ||
34 | Joey Lansink | Cordani - Hannover | Sterruiters, RV. |
P. Schockemohle - Muhlen Duitsland | Merrie \ Bruin \ 2014 \ 6j \ Cornet's Balou x Baloubet du Rouet | ||
35 | Ernesto Canseco | Joost Vs - KWPN | Leeuwarden, RV. |
H. de Vries - Zevenhuizen | Hengst \ Vos \ 2014 \ 6j \ Arezzo VDL x Guidam | ||
36 | Frank Buitenhuis | Joeell - KWPN | Holterbergruiters, RV. |
W. Hogeslag - Haarle | Hengst \ Bruin \ 2014 \ 6j \ Eldorado van de Zeshoek x Guidam | ||
37 | Demi Dijks | Babylone J&F Z - Zangersheide | Velp en omstreken, RV. |
Hengstenhouderij van Dijck - Broechem Belgie | Hengst \ Bruin \ 2014 \ 6j \ Baloubet Du Rouet x Muscaris dÁriel | ||
38 | Wesley Mulder | John Doe VDP | Bogelscamp, RV. |
VDP Horses - Bathmen | Hengst \ Vos \ 2014 \ 6j \ Canabis x | ||
39 | Nano Healy | Jamal E.B. - KWPN | Gastlicentie, RV. |
G. & L.F.O. ter Harmsel-Zanderink - Enter | Hengst \ Bruin \ 2014 \ 6j \ Action Breaker x Diamant de Semilly | ||
40 | Robert Vos | Gem flow z - Zangersheide | Eschruiters, RV. |
Robert Vos - Wierden | Merrie \ Schimmel \ 2014 \ 6j \ Gemini CL XX x Bachus Z | ||
41 | Rianne Nalis | Jazzlyn Wp - KWPN | Bathmen e.o., RV. |
W. Veltmaat - Dalfsen | Merrie \ Zwart \ 2014 \ 6j \ Emerald Van't Ruytershof x Ferro | ||
42 | Alexander Chitty | Jiroclavsco Fortuna VDL - KWPN | Ceres, RV. |
P. & A.M. Rinkes-Tjeenk-Willink | Ruin \ Schimmel Bruin Geb. \ 2014 \ 6j \ Zirocco Blue x Eldorado van de Zeshoek | ||
43 | David Ljungcrantz | Captain Morgan - SWB | Sint Joris, RV. |
Ann-Louise Karlsson - Hallstahammar Zweden | Ruin \ Schimmel \ 2014 \ 6j \ Corporal VDL x Ziezo |
nr. | Ruiter | Paard - Stamboek | Vereniging |
fokker | gs \ kleur \ geb.jaar \ lt \ vader x vadermoeder | ||
1 | Edwin Klokman | Kardinaal De Span - KWPN | RV. Ruitersportvereniging Barchem |
H.J.M. Span - Zevenaar | Hengst \ Donkerbruin \ 2015 \ 5j \ Farfan M x Calvin Z | ||
2 | Luke Hill | Kelton VDL - KWPN | Leeuwarden, RV. |
VDL Stud - Bears | Hengst \ Schimmel Bruin Geb. \ 2015 \ 5j \ Bubalu VDL x Corland | ||
3 | Maxime Van Andel | El Future van't Ameldonk Z - Zangersheide | Leeuwarden, RV. |
Ameldonk BVBA - Knesselare Belgie | Ruin \ Bruin \ 2015 \ 5j \ El Torreo de Muze x Cash | ||
4 | Ben Anholts | Cover Gild V&K - Hannover | Olieveldruiters, RV. |
Henk Kroese - Haren Duitsland | Merrie \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Ustinov x Concetto | ||
5 | Fabiënne Roelofsen | Kulottie W Z - Zangersheide | Bogelscamp, RV. |
P. van Wegen - Raalte | Merrie \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Comme Il Faut x Guidam | ||
6 | Alwin Berendsen | Kolivar - KWPN | Nijgraaf, RV. De |
M. Habraken - Sint Oedenrode | Hengst \ Stekelharig Donkerbr \ 2015 \ 5j \ Colestus x Plot Bleu | ||
7 | Tim Breeschoten | Vivant - Zangersheide | Voornruiters, RV. De |
High Jumper sprl | Ruin \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Vivald'ick x Diamant de Semilly | ||
8 | Joanne Wes | Koh-I-Noor - KWPN | Zeven Buurtschappen, RV. |
J.H.A. Wes - Bentelo | Merrie \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Cornet Obolensky x Fuego du Prelet | ||
9 | Rob Wiefferink | Kenny - KWPN | Dinkelruiters, RV. |
A.W.M. Wiefferink - Denekamp | Hengst \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Zirocco Blue x Indoctro | ||
10 | Alexander Chitty | Karel Doorman - KWPN | Ceres, RV. |
J. Poppen - Zwartsluis | Hengst \ Schimmel Bruin Geb. \ 2015 \ 5j \ Dakar VDL x Hickstead | ||
11 | Geert jan Boer | Klaasgow - AES | Maasdijk En Omstreken, RV. |
M. van Deursen | Ruin \ Donkerbruin \ 2015 \ 5j \ Glasgow-w Vh Merelsnest x Baltic VDL | ||
12 | Frank Buitenhuis | Kessel Hx - KWPN | Holterbergruiters, RV. |
Stal Hendrix - Baarlo | Hengst \ Donkerbruin \ 2015 \ 5j \ Cardento x Toulon | ||
13 | Koen Westendorp | Kansas VDL - KWPN | Eschruiters, RV. |
VDL Stud - Bears | \ \ 2015 \ 5j \ Arezzo x Indoctro | ||
14 | Maud Wiefferink | Kalie S - KWPN | Dinkelruiters, RV. |
L.van den Hof - Lutten | Hengst \ Donkerbruin \ 2015 \ 5j \ Carrera VDL x Hinault | ||
15 | Maarten Schuttert | Kailon NJ - KWPN | Zelhem En Omstreken, RV. |
J. Schuttert - Zelhem | Ruin \ Donkerbruin \ 2015 \ 5j \ Etoulon x Phin Phin | ||
16 | Joost Siemerink | Kendan-Cruz Srr - KWPN | Bathmen e.o., RV. |
J. Roelofsen - Raalte | Hengst \ Schimmel Bruin Geb. \ 2015 \ 5j \ Berlin x Numero Uno | ||
17 | Vincent Geerink | Karamber - KWPN | Bogelscamp, RV. |
E.J. Spikker - Diepenveen | Ruin \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Starpower x Sam R | ||
18 | Lysanne Kruizinga | Kolomus - KWPN | Hondsrug, RV. |
M. Kruisinga - Schoonloo | Hengst \ Schimmel Bruin Geb. \ 2015 \ 5j \ Cosun x Indoctro | ||
19 | Regina Leeuwen | Kaltic Ryal K. - KWPN | Halsbanruters, RV. |
J. Kazemier - Oldekerk | Hengst \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Baltic VDL x Montreal | ||
20 | Leonie Jonkers | Angelina vd Paardenwinning Z - Zangersheide | Avereest e.o., RV. |
M. Reinhold - Berningen-Mijn Belgie | Merrie \ Donkerbruin \ 2015 \ 5j \ Atomic Z x Heartbreaker | ||
21 | Jesse Huirne | Klessic - KWPN | Boleemruiters, RV. |
Alex Huirne - Angerlo | Merrie \ Donkerbruin \ 2015 \ 5j \ Bubalu VDL x Germus R | ||
22 | Peter Hokse | Klapper HBC - KWPN | Staphorst e.o., RV. |
Th. Griffioen - Nieuw Roden | Ruin \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Arezzo VDL x Hold Up Premier | ||
23 | Francine Pijper | Overcinge's Z Dream Lover - Zangersheide | Meppel e.o., RV. |
Rudy Pijper - Meppel | Merrie \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Dallas VDL x Carthago Z | ||
24 | Fleur Van Haren | Kayla - KWPN | Zelhem En Omstreken, RV. |
D.J. Menkveld - Keijenborg | Merrie \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Eldorado van de Zeshoek x Goodtimes | ||
25 | Jacqueline De Wit | Kamorka - KWPN | Veenruiters, RV. |
Fame. Schellens - Hooge Mierde | Merrie \ Schimmel Zwart Geb. \ 2015 \ 5j \ Cornet Obolensky x Corland | ||
26 | Yvonne Breukink | Keep In Mind Jb - KWPN | IJsselruiters, RV. |
J.M. Breukink - Brummen | Merrie \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Berlin x Heartbreaker | ||
27 | Edwin Klokman | Kapieto - KWPN | RV. Ruitersportvereniging Barchem |
W.H.V. Westerveld - Heelweg | Hengst \ Donkerbruin \ 2015 \ 5j \ El Salvador x Lux | ||
28 | Luke Hill | Kiefer VDL - KWPN | Leeuwarden, RV. |
VDL Stud - Bears | Ruin \ Vos \ 2015 \ 5j \ Douglas x Cardento | ||
29 | Alexander Chitty | H-Kindness - Holstein | Ceres, RV. |
H. Dollen - Onstwedde | Merrie \ Zwartbruin \ 2015 \ 5j \ Crunch 3 x Corofino I | ||
30 | Elisa van de Craats | Kensington - KWPN | Veluweruiters, RV. |
G.E. van Steenbergen - Bennekom | Hengst \ Vos \ 2015 \ 5j \ Andiamo x Manhattan | ||
slepen en parcours lopen (10 min.) | |||
31 | Maxime Van Andel | Amigo de septon Z - Zangersheide | Leeuwarden, RV. |
Sprl van de Somme - Durbuy Belgie | Ruin \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Aganix du Seigneur x Del Piero P&B | ||
32 | Marijn Soetekouw | BML Kentucky Balia NL - Zangersheide | Heeten, RV. |
M. Lanooy en D. Noeverman - Ommen | Ruin \ Donkerbruin \ 2015 \ 5j \ Carambole x Lux | ||
33 | Nano Healy | Kornetta Zuberth SMH - KWPN | Gastlicentie, RV. |
M. Hovenga - Jelsum | \ \ 2015 \ 5j \ Cornet Obolensky x | ||
34 | Jurre Van Bommel | Alp d'Huez BZ | Ruurlo, RV. |
\ \ 2015 \ 5j \ Atomic Z x Chellano Z | |||
35 | Albert Nijhof | Kingston Mvh - KWPN | Meiden van Haarman |
Stal Haarman - Laren | Hengst \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Latour VDM x Action Hero | ||
36 | Henk Frederiks | Kornuit VDP - KWPN | Flevoruiters, RV. |
VDP Horses - Bathmen | Hengst \ Donkerbruin \ 2015 \ 5j \ Contendro I x Ukato | ||
37 | Don Willemsen | Kensington Mj Scaldia - KWPN | Eschruiters, RV. |
J. Martens - Witharen | Hengst \ Vos \ 2015 \ 5j \ Marius Claudius x Calvin Z | ||
38 | Frank Gerritsen | Kensington Sdo - KWPN | Bergruiters, RV. |
Stefan Diepman - Dalfsen | Hengst \ Donkerbruin \ 2015 \ 5j \ Zapatero VDL x Hold Up Premier | ||
39 | Dide Luijerink | Keniki - KWPN | Bogelscamp, RV. |
H. Kloosterman - Twijzel | Merrie \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Namelus R x Purioso | ||
40 | David Ljungcrantz | Carino Rossi - SWB | Sint Joris, RV. |
Fam. Fredrik Johansson - Vasteras Zweden | Hengst \ Donker Schimmel \ 2015 \ 5j \ Corriendo Tau x Robin Z | ||
41 | Joey Lansink | Koldika B. - KWPN | Sterruiters, RV. |
Mts. G. en G.F. Brinkman - Zutphen | Merrie \ Zwartbruin \ 2015 \ 5j \ Latour VDM x Zambesi | ||
42 | Rianne Nalis | Karavannah - KWPN | Bathmen e.o., RV. |
P. Kemper-Nijmeijer - Hellendoorn | Merrie \ Zwart \ 2015 \ 5j \ Vigo D' Arsouilles x Mermus R | ||
43 | Judith Vetker | Kathleen WV - KWPN | Eschruiters, RV. |
Comb. Wessels/Vetker - Wierden | Merrie \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Vigo D' Arsouilles x Wizzerd | ||
44 | Ben Anholts | Upgrade to California V&K - Hannover | Olieveldruiters, RV. |
Henk Kroese - Haren Duitsland | Merrie \ Schimmel \ 2015 \ 5j \ Up To Date x Indorado | ||
45 | Fabiënne Roelofsen | Kartouche - KWPN | Bogelscamp, RV. |
W.B.A. Nijhof - Haaksbergen | Ruin \ Bruin \ 2015 \ 5j \ For Pleasure x Stakkato | ||
46 | Alwin Berendsen | Kick Me Promesse - KWPN | Nijgraaf, RV. De |
W. van Hoof & Y. Copal - Biest-Houtakker | Merrie \ Vos \ 2015 \ 5j \ Entertainer x Tangelo van de Zuuthoeve | ||
47 | Tim Breeschoten | Fogerty - SF | Voornruiters, RV. De |
Haras de la Gisloterie | Hengst \ Vos \ 2015 \ 5j \ Padock du Plessis x Cook du Midour | ||
48 | Manon Damhuis | Korinda W - KWPN | Dinkelruiters, RV. |
S. Wolters - Feerwerd | Merrie \ Zwartbruin \ 2015 \ 5j \ Grand Slam VDL x Ukato | ||
49 | Joanne Wes | Kaiserin - KWPN | Zeven Buurtschappen, RV. |
J.H.A. Wes - Bentelo | Merrie \ Zwartbruin \ 2015 \ 5j \ Cornet Obolensky x Concorde | ||
50 | Rob Wiefferink | Kasjmir - KWPN | Dinkelruiters, RV. |
M. van Geffen - Oosterhout | Hengst \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Vittorio x Van Gogh | ||
51 | Geert jan Boer | Cadillac Z - Zangersheide | Maasdijk En Omstreken, RV. |
G. Weggemans - Hooghalen | Ruin \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Carrera VDL x Quasimodo van de Molendreef | ||
52 | Frank Buitenhuis | Galashiknov - Zangersheide | Holterbergruiters, RV. |
W. Hogeslag - Haarle | Ruin \ Schimmel Bruin Geb. \ 2015 \ 5j \ Guidam Sohn x Cavalier | ||
53 | Koen Westendorp | Kingston - KWPN | Eschruiters, RV. |
F.B. Oldenburger - Grootegast | \ \ 2015 \ 5j \ Eloulon x Indoctro | ||
54 | Edwin Klokman | Clarican - Holstein | RV. Ruitersportvereniging Barchem |
Harseim Karl-Friedrich Wolfhagen Duitsland | Ruin \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Clarimo x Canturano | ||
55 | Luke Hill | Kenner Vdl - KWPN | Leeuwarden, RV. |
VDL Stud - Bears | Hengst \ Schimmel Vos Geb. \ 2015 \ 5j \ Cardento x Mr. Bue | ||
56 | Alexander Chitty | Kekina Field - KWPN | Ceres, RV. |
Fam. Koerhuis - Dalfsen | Merrie \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Etoulon x Ukato | ||
57 | Maxime Van Andel | Klasse Eb - KWPN | Leeuwarden, RV. |
G. & L.F.O. Ter Harmsel-Zanderink - Enter | Merrie \ Bruin \ 2015 \ 5j \ Regino x Contender |
nr. | Ruiter | Paard - Stamboek | Vereniging |
fokker | gs \ kleur \ geb.jaar \ lt \ vader x vadermoeder | ||
1 | Joyce van de Kuilen | Hannibal Style VK Z - Zangersheide | Hofruiters, RV. |
M.van Kleef - Ede | Hengst \ Donkerbruin \ 2016 \ 4j \ Heineken VK x Calvino Z | ||
2 | Don Willemsen | Laika - KWPN | Eschruiters, RV. |
A.P.P. Arninkhof - Weerselo | Merrie \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Grodino x Marome | ||
3 | Frank Buitenhuis | Lexus - KWPN | Holterbergruiters, RV. |
H. Coremans - Ureterp | Hengst \ Schimmel Zwart Geb. \ 2016 \ 4j \ Cicero Z van Paemel x Colandro | ||
4 | Julian Kok | Let'S Play - KWPN | Angerlo Keppel Langerak, RV. |
Henk van Rouwendaal - Nijkerkerveen | Merrie \ Schimmel Bruin Geb. \ 2016 \ 4j \ Dakar VDL x Zavall VDL | ||
5 | Joost Siemerink | Loewie - Westfalen | Bathmen e.o., RV. |
Zhashkiv Equestrian Sports | Ruin \ Donkerbruin \ 2016 \ 4j \ Contendro H x Heartbreaker | ||
6 | Rianne Nalis | Austin WP Z - Zangersheide | Bathmen e.o., RV. |
W.Veltmaat - Dalfsen | Ruin \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Akarad Hero Z x Stalypso | ||
7 | Albert Nijhof | Lisette - KWPN | Meiden van Haarman |
A.J. Lubbers - Vorden | Merrie \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Latour VDM x Querly-Elvis | ||
8 | Regina Leeuwen | Los Limbos HBC - KWPN | Halsbanruters, RV. |
Tim Koch - Bergen op Zoom | Hengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Gullit HBC x Cartano | ||
9 | Ties Rothstegge | Addicted To You Z HOS - Zangersheide | Sint Joris, RV. |
Nikki Hulstein - Holten | Ruin \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Akarad Hero Z x Voltaire | ||
10 | Tani Joosten | Gwen Z - Zangersheide | Nijgraaf, RV. De |
M. Schlief - Drempt | Merrie \ Schimmel Vos Geb. \ 2016 \ 4j \ Guidam Sohn x Cancara Z | ||
11 | Wesley Mulder | For Happiness WM | Bogelscamp, RV. |
\ \ 2016 \ 4j \ | |||
12 | Elisa van de Craats | Chamberlian - Hannover | Veluweruiters, RV. |
Rudolf Drunert - Ahrensbok Duitsland | Ruin \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Cornet Obolensky x Lordanus | ||
13 | David Ljungcrantz | L'Amieka - KWPN | Sint Joris, RV. |
W.H.B. Dingeldein / J.H.M. Aveskamp - Denekamp | Merrie \ Vos \ 2016 \ 4j \ Monte Bellini x Indoctro | ||
14 | Joey Lansink | Ladinus - KWPN | Sterruiters, RV. |
A.J. Lubbers - Vorden | Hengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Connect x Padinus | ||
15 | Geert jan Boer | Lucy M - KWPN | Maasdijk En Omstreken, RV. |
L.H. & H. Mulder-Buiten - Stuifzand | Merrie \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Grandorado tn x Gerlinus | ||
16 | Rielke Roeland | Lacoste VDL - KWPN | Zwartewaterruiters, RV. |
VDL Stud - Bears | Hengst \ Schimmel Vos Geb. \ 2016 \ 4j \ Zirocco Blue x Indoctro | ||
17 | Wendy Timmers | Lord Thurricane - KWPN | Heideruiters, RV. |
P. Kamphuis | Hengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Carrera VDL x Baloubet Du Rouet | ||
18 | Didi Mulder | Leomar - KWPN | Exloo, RV. |
G.J. Bosman - Heerde | Ruin \ Schimmel Bruin Geb. \ 2016 \ 4j \ Cohinoor x Nummero Uno | ||
19 | Arjanne Brinkhoff | Lewis - KWPN | Tjongerruiters, RV. |
E. Beute - Oldekerk | Hengst \ Schimmel Bruin Geb. \ 2016 \ 4j \ Emir R x Hors La Loi II | ||
20 | Maxime Van Andel | Bagheera - AES | Leeuwarden, RV. |
A, Angenent - Woubrugge | \ \ 2016 \ 4j \ Capre Coral x Karandasj | ||
21 | Vincent Geerink | Luuk V - KWPN | Bogelscamp, RV. |
Gebr. Veldman - Elim | Hengst \ Schimmel Zwart Geb. \ 2016 \ 4j \ Jaguar van Paemel x Chello III VDL | ||
22 | Tim Breeschoten | Lennon - KWPN | Voornruiters, RV. De |
H.L.J. Kessels - Meerlo | Hengst \ Donkerbruin \ 2016 \ 4j \ Cornet Obolensky x Nummero Uno | ||
23 | Nikki Nijenkamp | Lulu Ella | Bogelscamp, RV. |
W.A.M. Nijekamp - Weerselo | Merrie \ Donkere Vos \ 2016 \ 4j \ For Pleasure x Corland | ||
24 | Erwin de Bruin | Cattivo SK - Hannover | Engruiters, RV. |
Karin Dubbert - Osterwald Duitsland | Ruin \ Vos \ 2016 \ 4j \ COMTE x Kolibri | ||
25 | Roos Hansman | Lardey - KWPN | Staphorst e.o., RV. |
A. Topper | Hengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Harley Vdl x | ||
26 | Marijn Soetekouw | Elzandor Z - Zangersheide | Heeten, RV. |
Klaas Kuiper - Lemele | Ruin \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Eldorado Van De Zeshoek x Zandor Z | ||
27 | Femke Van Berkel | Little Palu K - KWPN | RZN, RV. |
A.H. Kleinlugtenbelt-van de Berg - Lemelerveld | Merrie \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Power Blue van't Breezerhof Z x Couleur Rubin | ||
28 | Kim Falkena | Limoncello - KWPN | Gaasterland, RV. HSV |
Stal Falkena-Olff - Harich | Merrie \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Baltic VDL x Sydney | ||
29 | Koen Westendorp | Ludique - KWPN | Eschruiters, RV. |
H.A.M. Alferink - Luttenberg | \ \ 2016 \ 4j \ Baltic VDL x No Limit | ||
30 | Lysanne Kruizinga | Lipyrusa H - KWPN | Hondsrug, RV. |
A.J. Hazenberg - Opende | Merrie \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Grand Slam VDL x Baltic VDL | ||
31 | Sophie Arends | Le Rouge - KWPN | Noorddrentse Rij- en Jachtvereniging, RV. |
W. Boersma - Havelte | Ruin \ Stekelharig Bruin \ 2016 \ 4j \ Easter Boy x Indorado | ||
32 | Manon Damhuis | Quai van de Noordwateringshoeve - BWP | Dinkelruiters, RV. |
Paul Anthonissen - Wuustwezel Belgie | Ruin \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Mosito van het Hellehof x Vleut | ||
33 | Alexandra Gluzek | Quasi Soa Bsundrix van de Withoeve - BWP | Lichtenvoorde (HV.), RV. |
De Withoeve - Leest Belgie | Ruin \ Schimmel Bruin Geb. \ 2016 \ 4j \ El Torreo de Muze x Carbonnieux van de Helle | ||
34 | Marloes Schuttert | Let's Go Easy NJ - KWPN | Zelhem En Omstreken, RV. |
Johan Schuttert - Zelhem | Ruin \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Chaman x Phin Phin | ||
35 | Paris Morssinkhof | Lucky Star W - KWPN | Randmeerruiters, RV. De |
A. Waldman - Putten | Hengst \ Donkere Vos \ 2016 \ 4j \ Big Star x Nummero Uno | ||
36 | Tania Van Leeuwen | Distant Drums Z - Zangersheide | Bogelscamp, RV. |
Gerard Oosterik - Ootmarsum | Merrie \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Diamant de Semilly x Casall | ||
37 | Frank Buitenhuis | Ranger Z - Zangersheide | Holterbergruiters, RV. |
H. Buitenhuis - Holten | Ruin \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Homerun x Baloubet Junior Z | ||
38 | Laurie Touw | Lamy D'Or - KWPN | Flevoruiters, RV. |
J.W. Egberink - Dronten | Hengst \ Vos \ 2016 \ 4j \ F-One USA x Hors la Loi II | ||
39 | Linda Klaassen | La Fayen - KWPN | Sint Joris, RV. |
J.G.M. en L.A.M. Klaassen - Albergen | Merrie \ Schimmel Vos Geb. \ 2016 \ 4j \ Hermantico x Quasimodo Z | ||
40 | Henk Frederiks | Legend VDP - KWPN | Flevoruiters, RV. |
VDP Horses - Bathmen | Hengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Grand Slam VDL x Triomphe de Muze | ||
41 | Jan Vos | Latino Fuego - KWPN | Kampen e.o., RV. |
A.C. van Drie - Kampen | Hengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Global Express x Ultimo | ||
42 | Hans Wulferink | Leap Day - KWPN | Twentse Ros (LR.), RV. Het |
Vera Klunmper & Hinko Kuipers - Almelo | Merrie \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Nabab de Reve x Sir Shutterfly | ||
43 | Noelle Klokman | Dikato van het hoefsmidhof Z - Zangersheide | RV. Ruitersportvereniging Barchem |
Meuris Yves - Kozen Belgie | Ruin \ Zwartbruin \ 2016 \ 4j \ Dominator 2000 Z x Ukato | ||
44 | Jeanine Fuite | Lets Go F - KWPN | Zwartewaterruiters, RV. |
Mts Naber en Zn - Nieuw Weerdinge | Hengst \ Donkerbruin \ 2016 \ 4j \ Freeman VDL x Indoctro | ||
45 | Gijs Van Winkoop | Love Me Tender S - KWPN | RV. Gouden Hert (HVP.) |
E.H. Schroembges - Wellerooi | Hengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Elvis Ter Putte x Pilot | ||
46 | Anne-lotte Tijhuis | Lange Frans Jh - KWPN | Molenruiters, RV. |
Jan Hulshof - Zenderen | Hengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Harley Vdl x Calido | ||
47 | Judith Vetker | L'Amour WV - KWPN | Eschruiters, RV. |
Comb. Wessels/Vetker - Wierden | Ruin \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Harley Vdl x Wizzerd | ||
48 | Julia te Woerd | Doutzen Z - Zangersheide | Molenruiters, RV. |
B. Te Woerd - Rekken | Merrie \ Zwartbruin \ 2016 \ 4j \ Dominator 2000 Z x Impala des Fontaines | ||
49 | Nienke van Roekel | Letriomf - KWPN | Klomp & Omstreken, RV. |
De Radstake B.V. - Varsseveld | \ \ 2016 \ 4j \ Harley VDL x Tangelo van de Zuuthoeve | ||
50 | Bart Hartman | Legacy - KWPN | Wise Stables (RV.) |
H.G. Achterberg - Langbroek | \ \ 2016 \ 4j \ Royal Feu S.F. x Triomphe | ||
slepen en parcours lopen (10 min.) | |||
51 | Rianne Nalis | Luka-Cara - KWPN | Bathmen e.o., RV. |
H.W.M. Hekking - Raalte | Hengst \ Vos \ 2016 \ 4j \ Akarad Hero Z x Casco | ||
52 | Don Willemsen | Laguata - KWPN | Eschruiters, RV. |
A.J. Veenhoven - Schildwolde | Merrie \ Donkerbruin \ 2016 \ 4j \ Grandorado tn x Padinus | ||
53 | Vincent Geerink | Leon Van De Heering - KWPN | Bogelscamp, RV. |
`D.A. Slijkhuis - Wilp | Hengst \ Donkerbruin \ 2016 \ 4j \ Harley Vdl x Tangelo van de Zuuthoeve | ||
54 | Joyce van de Kuilen | La Vie Est Belle Vk - KWPN | Hofruiters, RV. |
Van Kleef - Ede | Merrie \ Schimmel Bruin Geb. \ 2016 \ 4j \ Zirocco Blue x Indoctro | ||
55 | Julian Kok | Litta V.L. | Angerlo Keppel Langerak, RV. |
B. van Leur - Slagharen | Merrie \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Douglas x Baloubet du Rouet | ||
56 | Joost Siemerink | Liberator Ws - KWPN | Bathmen e.o., RV. |
Waay Stud - Eemnes | Hengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Harley Vdl x For Pleasure | ||
57 | Albert Nijhof | MVH Excellent - Zangersheide | Meiden van Haarman |
Stal Haarman - Laren | Ruin \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Easington mvh x Niveau | ||
58 | Regina Leeuwen | Lugano H&H - KWPN | Halsbanruters, RV. |
HBC Stal en F. Huizinga - Boijl | Hengst \ Donkerbruin \ 2016 \ 4j \ Gullit HBC x Numero Uno | ||
59 | Geert jan Boer | CANADIAN GIRL Z - Zangersheide | Maasdijk En Omstreken, RV. |
G, Weggemans - Hooghalen | Merrie \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Carrera VDL x Quasimodo van de Molendreef | ||
60 | Rielke Roeland | Litermo - KWPN | Zwartewaterruiters, RV. |
H.J. & A.F. Muggen - Ansen | Hengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Cohinoor x Emilion | ||
61 | Jan Beens | Lucky One - KWPN | Zwartewaterruiters, RV. |
L. Albring - Dalerveen | Hengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Gaultier VDL x Kojak | ||
62 | Frank Gerritsen | Lennard B - KWPN | Bergruiters, RV. |
B. Bloemen - Ootmarsum | Hengst \ Schimmel Bruin Geb. \ 2016 \ 4j \ Hermantico x Indoctro | ||
63 | Frank Buitenhuis | Loxton Van De Groote Kamps - KWPN | Holterbergruiters, RV. |
J. Bakker - Raalte | Hengst \ Vos \ 2016 \ 4j \ Kannan X-6261 Sbs x Roven | ||
64 | Ellen Tolkamp | Laffira - KWPN | Varsseveld e.o., RV. |
H.G.W. Weernink - Ruurlo | \ \ 2016 \ 4j \ Dallas VDL x Zadok | ||
65 | Saskia Deknatel | Lowlands - KWPN | Vries, RV. |
S. van de Meer - Surhuisterveen | Hengst \ Schimmel Bruin Geb. \ 2016 \ 4j \ Zirocco Blue x Modesto | ||
66 | Rick Plegt | Laos - KWPN | Molenruiters, RV. |
Jan Kroeze - Agelo | Hengst \ Schimmel Bruin Geb. \ 2016 \ 4j \ Hermantico x Democraat | ||
67 | Jordi Koopmans | Lajanko | Boekweitruiters, RV. |
L. Teunissen - De Wijk | Ruin \ Zwartbruin \ 2016 \ 4j \ Carrera VDL x Toulon | ||
68 | Ivo Busscher | Dontreaux - AES | Sint Joris, RV. |
Marjon Herbers - Vathermond | Ruin \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Douglas x Champion du Lys | ||
69 | Naomi Falkena | Luzella - KWPN | Gaasterland, RV. HSV |
Stal Falkena-Olff - Harich | Merrie \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Cardento x Baltic | ||
70 | Kim Falkena | Louise - KWPN | Gaasterland, RV. HSV |
Stal Falkena-Olff - Harich | Merrie \ Vos \ 2016 \ 4j \ Etoulon x Zirocco Blue | ||
71 | Anniek Exel | Labyrint Xl - KWPN | Bathmen e.o., RV. |
H. van der Ploeg - Raalte | Hengst \ Donkerbruin \ 2016 \ 4j \ Glorieus GR x Epilot | ||
72 | Henk Kwakkel | Laurent - KWPN | Deltaruiters, RV. |
J. Haandrikman - Borger | Hengst \ Donkerbruin \ 2016 \ 4j \ Up To Date x Mahattan | ||
73 | Thomas Krone | Livingstone - KWPN | Sint Joris, RV. |
T. Krone - Geesteren | Hengst \ Donkerbruin \ 2016 \ 4j \ Grand Slam VDL x Zambesi | ||
74 | Marjolein Heuvelmans | Imperia - Holstein | Bogelscamp, RV. |
Thiedeman - Oesterwurth Duitsland | Merrie \ Donkerbruin \ 2016 \ 4j \ Connor x Quinar | ||
75 | Micky Morssinkhof | Loyd - KWPN | In Den Bosch, RV. |
K. Dekker - Alteveer | \ \ 2016 \ 4j \ Graziano x Lake Bid | ||
76 | Jurre Van Bommel | Lewis B | Ruurlo, RV. |
\ \ 2016 \ 4j \ Levisto x Eldorado van de Zeshoek | |||
77 | Leonie Jonkers | Las Lajas - KWPN | Avereest e.o., RV. |
L. Jonkers - Balkbrug | Merrie \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Glenfiddich VDL x Quasimodo Z | ||
78 | Wouter Hermelink | Lexus - KWPN | Pasruiters, RV. LR. de |
`H.J. Griesen - Eibergen | Hengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Harley Vdl x Phin Phin | ||
79 | Britt Hengeveld | Azwiggy Z - Zangersheide | Avereest e.o., RV. |
A. Noordhof-Nieborg - Kropswolde | Merrie \ Schimmel Bruin Geb. \ 2016 \ 4j \ Asca Z x Burggraaf | ||
80 | Joanne Vos | Lelaine - KWPN | Staphorst e.o., RV. |
J.M.J. Reukers - Zieuwent | Merrie \ Vos \ 2016 \ 4j \ Tangelo Van De Zuuthoeve x Calvados | ||
81 | Wendy Timmers | Chacco Kann PS - Oldenburg | Heideruiters, RV. |
Gestut Lewitz - Steinfield Duitsland | Hengst \ Donkerbruin \ 2016 \ 4j \ Chacco Blue x | ||
82 | Leontine Bruin | Layla Ludine - KWPN | Bussloo, RV. PPSV |
Annelies te Lintelo | Merrie \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Eldorado van de Zeshoek x Mermus R | ||
83 | Didi Mulder | Lords Of Lightning - KWPN | Exloo, RV. |
J. Key - Uffelte | Merrie \ Zwartbruin \ 2016 \ 4j \ Easter Boy x Sassini II | ||
84 | Arjanne Brinkhoff | Lightning Star - KWPN | Tjongerruiters, RV. |
W.W. Brinkhoff - Langezwaag | Merrie \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Cohinoor x Niveau | ||
85 | Nikki Nijenkamp | Lissabon - KWPN | Bogelscamp, RV. |
F.J.M. Nijhuis - Manderveen | Hengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Golddigger x Ovidius | ||
86 | Erwin de Bruin | Con Amore SK - Hannover | Engruiters, RV. |
Karin Dubbert - Osterwald Duitland | Merrie \ Schimmel \ 2016 \ 4j \ COMTE x Kaiserwind | ||
87 | Roos Hansman | Luca Express L - KWPN | Staphorst e.o., RV. |
G.Lucas - Nieuw Schoonebeek | Hengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Global Express x Cartani | ||
88 | Marijn Soetekouw | Lamborgihini NL - KWPN | Heeten, RV. |
M. Lanooy en D. Noeverman - Ommen | \ \ 2016 \ 4j \ Fibonacci x Namelus | ||
89 | Femke Van Berkel | Lychium - KWPN | RZN, RV. |
B.H. Ophof - Langeveen | Hengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Opium x Nummero Uno | ||
90 | Koen Westendorp | Reflex Girl Z - Zangersheide | Eschruiters, RV. |
Evert Westendorp - Kampen | \ \ 2016 \ 4j \ Royal Feu x Animo | ||
91 | Lysanne Kruizinga | Lemiro - KWPN | Hondsrug, RV. |
C. Regter - Assen | Hengst \ Schimmel Vos Geb. \ 2016 \ 4j \ Emir R x Burggraaf | ||
92 | Marjolein Jonkers | Larziano - KWPN | Avereest e.o., RV. |
H. Jurjens - Ane | Ruin \ Donkerbruin \ 2016 \ 4j \ Graziano x Veneur | ||
93 | Manon Damhuis | Lannan Van De Kruishorst - KWPN | Dinkelruiters, RV. |
Stal de Kruishorst - Rhenen | Hengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Kannan x Pacific | ||
94 | Don Willemsen | Laetsheren - KWPN | Eschruiters, RV. |
Fam. Straaten - Den Ham | \ \ 2016 \ 4j \ Vagebond de la Pomme x Nummero Uno | ||
95 | Joyce van de Kuilen | High Energie VK Z - Zangersheide | Hofruiters, RV. |
M. van Kleef - Ede | Merrie \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Heineken VK x Toulon | ||
96 | Julian Kok | Diablo EBH - Holstein | Angerlo Keppel Langerak, RV. |
Platen-Hallermund Grafin - Wangels Duitsland | Hengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Dinken x Quinar | ||
97 | Joost Siemerink | Quintana NL - BWP | Bathmen e.o., RV. |
M. Lanooy / D. Noeverman - Ommen | Merrie \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Emerald Van't Ruytershof x | ||
98 | Albert Nijhof | Lukas B. - KWPN | Meiden van Haarman |
G.F. Brinkman - Zutphen | Hengst \ Donkere Vos \ 2016 \ 4j \ Arezzo VDL x Warrant | ||
99 | Regina Leeuwen | Lavona HBC - KWPN | Halsbanruters, RV. |
HBC Stal - Boijl | Merrie \ Schimmel Bruin Geb. \ 2016 \ 4j \ Gullit HBC x Alicante | ||
100 | Geert jan Boer | Lacosta - KWPN | Maasdijk En Omstreken, RV. |
M.B.M. de Haan - Vaassen | Hengst \ Bruin \ 2016 \ 4j \ Grandorado tn x Vanvouver | ||
101 | Rielke Roeland | Leuke Vrouw - KWPN | Zwartewaterruiters, RV. |
W. Anholts - Schoonebeek | Merrie \ Schimmel Bruin Geb. \ 2016 \ 4j \ Emir R x Warrant |